| РОЗМІР КОЛЕСА (ДМ) | ЗРІСТ ДИТИНИ (СМ) | ВІК |
| 12 | ОТ 86 ДО 110 | 2-4 |
| 14 | ОТ 98 ДО 116 | 3-5 |
| 16 | ОТ 104 ДО 122 | 4-6 |
| 18 | ОТ 110 ДО 128 | 5-7 |
| 20 | ОТ 116 ДО 134 | 6-9 |
| 24 | ОТ 127 ДО 142 | 7-11 |
| 26 | ОТ 140 | 10+ |
| 2 КОЛЕСА MTB (РОЗМІР РАМИ) | ||
| ЗРІСТ (СМ) | РОЗМІР РАМИ (ДМ) | |
| ХXS | 116-130 | 11 |
| XS | 130-145 | 13 |
| XS | 140-155 | 14 |
| S | 145-160 | 15 |
| S | 155-165 | 16 |
| M | 157-170 | 17 |
| M | 168-178 | 18 |
| L | 172-182 | 19 |
| L | 175-185 | 20 |
| XL | 180-192 | 21 |
BRAVE,SKD75% збірка,ліхтар,багажник,дод.кол
Дитячий двоколісний велосипед 14 дюймів з ліхтариком та багажником
Дитячий велосипед 14 д. MB 114041- це чудовий вибір для маленьких любителів активного відпочинку на свіжому повітрі. Стильний та сучасний дизайн цієї моделі приверне увагу як дитини, так і її оточення. Міцна сталева рама забезпечує надійність та довговічність у використанні.
Велосипед дитячий MB 14041відмінно підходить користувачам-початківцям завдяки страхувальним коліщаткам, які допомагають дитині легко утримувати баланс. Зручне сидіння, що регулюється, забезпечує комфорт під час катання. Передні та задні гальма гарантують безпечну зупинку у будь-якій ситуації. З яскравим ліхтариком та світловідбивачами проведення часу на свіжому повітрі буде комфортно і у вечерній час доби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6 кг |
| Год выпуска | 2024 |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Максимальный вес | 35 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Детский |
| Цвет | Розовый |
- Цена: 3 700 ₴





