Каталка – толокар «BMW» M 3503B c батьківською ручкою, підійде для від 1 до 4 років.
Пластикове сидіння. Під сидінням є невеликий багажник для дрібниць і іграшок. Є музика (6 пісень)
Каталка – толокар «BMW» M 3503B c батьківською ручкою, підійде для від 1 до 4 років.
Пластикове сидіння. Під сидінням є невеликий багажник для дрібниць і іграшок. Є музика (6 пісень)
Підставки для ніжок, батьківська ручка і захисний бампер легко знімаються.
У машинці є вбудована музика (6 пісень) і звук сигналу, працюють ці опції тільки за умови вставлених класу батарейок АА. Батарейки в комплект не входять. Також горять передні фари.
Характеристики моделі:
| ТИП | 2в1 (батьківська ручка) | + |
| ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР: | ||
| довжина з батьківською ручкою | 89,5 см | |
| довжина машини | 68см | |
| ширина машини | 28см | |
| ширина з підставками для ніг | 44см | |
| висота до спинки | 51см | |
| висота до батьківської ручки | 90см | |
| висота до керма | 38см | |
| ВИСОТА ВІД СТАТІ ДО СИДІННЯ | 24см | |
| ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ | 15см | |
| МУЗИКА | 6 мелодій | |
| ЗВУК | сигнал | |
| СВІТЛО | передні фари | + |
| БАТ-КІ | 2АА (у комплект не входять) | |
| Багажник під сидінням | + | |
| батьківська ручка | так / підсклянник | |
| КОЛЕСА: | ||
| розмір, см | 14,5 см | |
| пластик / EVA | пластик |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 51 см |
| Длина | 68 см |
| Материал изготовления | Металл, Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты, Ручка для родителей |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 28 см |
- Цена: 1 900 ₴




