
Дитячий водний ігровий центр Intex 57166 Дінозаврики 191-152-58см 143л гірка фонтан
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 57166
+380 (63) 163-12-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний, Дінопарк, 191-152-в15см/58см, 143л, max навантаження 54кг, вік 2+, гірка, водограй (використовувати садовий шланг для підключення), динозавр, клапан для зливу води, в кор-ці Надувна гірка має м'яку надувну подушку біля основи для безпечного приземлення дитини. До ігрового центру можна приєднати садовий шланг.
Основні характеристики:
| Виробник | Intex |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип, форма, ігрового центру | Надувний, прямокутний, Play Center |
| Матеріал і товщина чаші | Товщина дна - 0.30 мм |
| Колір зовнішнього облицювання | Зелений |
Габарити басейну:
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 58 см |
| Обсяг | 143 літра. |
Розмір упаковки 36-31-12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Зелений |
| Об`єм | 143 л |
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 58 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴

