
Дитячий водний надувний ігровий центр Intex 56139 Dinoland з гіркою 201-157-69см
1 880 ₴
- В наявності
- Код: 56139
Центр ігровий 56139 надувний, Дінопарк, 201-157-69см, від 2 років, навантаження до 54кг, гірка, басейн 159л, в кор-ці, Перетворіть свій задній двір у власний міні-аквапарк з ігровим центром 56139 Intex Dinoland. Діти будуть годинами весело проводити час з ігровим центром Катайтеся і плескайтесь в дитячому басейні або розважайтеся в юрському періоді з іграми.М'яка гірка з посадочним майданчиком порадує всіх. Для зручності передбачений зливний клапан в дні басейну.
Зверніть увагу, що до даної моделі не вимагається фільтр-насос, можливості підключення його також немає.
Основні характеристики:
| Виробник | Intex |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип, форма, ігрового центру | Надувний, прямокутний, Play Center |
|
Матеріал і товщина чаші дно ненадувне Фонтан: підключення до садового шланга; |
Товщина дна - 0.30 мм |
| Колір зовнішнього облицювання | Різнобарвний |
Габарити басейну:
| Довжина | 201 см |
| Ширина | 157 см |
| Висота | 69 см |
| Обсяг | 159 літрів. |
Упаковка:
| Розмір | 42-37-16.5 см |
| Вага | 6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 159 л |
| Довжина | 201 см |
| Ширина | 157 см |
| Висота | 69 см |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 1 880 ₴