
Автокрісло El Camino i-RISE ME 1207 Black ISOFIX 5 положень 0+/1-2-3 чорний
4 810 ₴
- В наявності
- Код: 1207
+380 (63) 163-12-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики моделі:
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По висотою, По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 56 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Висота сидіння | 73 см |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 810 ₴








