
Басейн каркасний «Bestway» 56457 Steel Power ™ 412-201-122 см, об'єм 8124 л
20 580 ₴
- В наявності
- Код: 56457
Каркасний басейн круглої форми «Bestway» 56457 Steel Power ™ з пісочним фільтр-насосом, має розмір 412 см в довжину, 201 см в ширину і 122 см у висоту. Обсяг басейну становить 8214 літра.
Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнер, які разом утворюють щільний, але еластичний симбіоз компонентів. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції. Система Seal&Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів. Збірка басейну займає близько 40 хвилин.
Перед установкою важливо попередньо необхідно підготувати грунт.
Для цього спочатку важливо правильно підібрати і підготувати місце для установки басейну. Необхідно очистити його від сміття і розрівняти поверхню, щоб при складанні басейн стояв рівно без великих перекосів. Допустимою похибкою можна вважати перепад не більше 2-4 див.
Перед установкою басейну обов'язково потрібно врахувати, що між шаром піску і басейном необхідно прокласти підстилку, інакше дно басейну може бути пошкоджено в процесі експлуатації. Також для додання м'якості дну і кращого збереження температури води, рекомендується (але це не обов'язкова умова) додати додатково шар екструдованого пінополістиролу висотою 1-3 див.
Під стійки, які утримують каркас необхідно встановити дерев'яні бруски, що допоможе краще відкоригувати рівність поверхні і додатково вбереже підніжки від корозії.
Основні характеристики:
| Виробник | Bestway |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип, форма, серія басейну | Каркасний, збірний, прямокутний, Steel Power ™ |
| Матеріал і товщина чаші | Тришаровий ПВХ з армірувальної сіткою з поліестеру, товщина стінок і дна 0.60-0.90 мм |
| Колір зовнішнього облицювання | Сірий |
| Колір внутрішнього облицювання | Блакитний з імітацією мозаїки |
| Матеріал каркасу | Метал з фірмовим антикорозійним покриттям Framelink |
Габарити басейну:
| Довжина | 412 см (Зверніть увагу, що фактична довжина у зібраному вигляді, разом з металевими підніжками складе приблизно 472 см) |
| Ширина | 201 см (Зверніть увагу, що фактична ширина у зібраному вигляді, разом з металевими підніжками складе приблизно 261 см) |
| Висота | 122 см |
| Обсяг | 8124 літрів. |
Комплектація:
| Насос пісочний |
Фільтраційна установка Bestway 58815. Продуктивність 3028 л/ч. |
| Змінний картридж | Не вимагається |
| Адаптер для зливу води | Є |
| Комплект латочок | Є |
| Дозатор рідкого хлору | Є модель 58501 |
| Сходи | Є сталевий каркас, сходи пластикові (модель Bestway 58335) |
| Тент | Немає |
| Підстилка | Немає |
| Волейбольна сітка | Немає |
| Скіммер | Немає |
| Пилосос | Немає |
Упаковка:
| Розмір | 66-137-58 см |
| Вага | 65.3 кг |
Гарантія не передбачена!
Наявність фабричного шлюбу зведена нанівець, оскільки всі товари успішно проходять заводські тести на цілісність, дбайливо транспортується і зберігаються відповідно до рекомендацій виробника.
При отриманні замовлення, відразу оглядайте коробку на предмет цілісності та пошкоджень у присутності співробітника та звіряйте відповідність артикулів та комплектацію відразу на місці!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 8124 л |
| Довжина | 412 см |
| Ширина | 201 см |
| Висота | 122 см |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 20 580 ₴



