
Басейн каркасний з пісочницею Bestway 561CF 213-122-31 см
2 560 ₴
- В наявності
- Код: 111
+380 (63) 163-12-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн каркасний з пісочницею Bestway 561CF 213-122-30,5 см
Каркасний басейн прямокутний форми з пісочницею «Bestway» 561CF стане чудовим місцем для відпочинку дитини. Складається ця модель із двох каркасів, один є басейном, а другий пісочниця.
Основні характеристики:
| Виробник | Bestway |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип, форма, серія басейну | Каркасний, збірний, прямокутний |
| Матеріал чаші | Тришаровий ПВХ з армувальною сіткою з поліестеру |
| Колір зовнішнього личкування | Блакитний (басейн) Жовтий (пісочниця) |
| Колір внутрішньої облицювання | Блакитний (басейн) Жовтий (пісочниця) |
| Матеріал каркаса | Сталеві труби з фірмовим антикорозійним покриттям Framelink |
Габарити басейну:
| Довжина: | 213 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 30.5 см |
Комплектація:
| Насос картриджний |
Немає |
| Змінний картридж | Немає |
| Адаптер для зливання води | Є |
| Драбина | Немає |
| Тент | Немає |
| Підстилка | Немає |
| Волейбольна сітка | Немає |
| Скімер | Немає |
| Пилосос | Немає |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30.5 см |
| Довжина | 213 см |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 122 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴
