
Басейн каркасний Intex 28205 244-51 см об'єм 1828 л
2 180 ₴
- В наявності
- Код: 28205
Басейн «Intex» придатний для купання всією сім'єю, особливо будуть раді такому придбанню діти.
Басейн каркасний Intex 28205 244-51 см об'єм 1828 л
Каркасний басейн круглої форми «Intex» 28205 має розмір 244 см у діаметрі та висоту 51 див. Об'єм басейну становить 1828 літра.
Чаша басейну зроблена із застосуванням запатентованої технології «SUPER-TOUGH», яка неабияк підвищує міцність і надійність конструкції завдяки тому, що чаша басейну складається з трьох комбінованих шарів, які разом утворюють щільний, але еластичний симбіоз компонентів (ПВХ-скловолоконна сітка-ПВХ).
Каркас зі стійками утворює міцну конструкцію, у надійності якої можна не сумніватися. Варто також зазначити якісну антикорозійну обробку всіх елементів каркаса та простоту під час збирання, яка займає 30-40 хвилин.
Перед встановленням попередньо необхідно підготувати ґрунт.
Для цього спочатку важливо правильно підібрати та підготувати місце для встановлення басейну. Необхідно очистити його від сміття й розрівняти поверхню, щоб під час складання басейн стояв рівно без великих перекосів. Допустимою похибкою можна вважати перепад не більш ніж 2-4 см.
Перед встановленням басейну обов'язково потрібно врахувати, що між шаром піску та басейном необхідно прокласти підстилку, інакше дно басейну може бути пошкоджене в процесі експлуатації. Також для надання м'якості дну та кращого збереження температури води рекомендується (але це не обов'язкова умова) додати додатково шар екструдованого пінополістиролу заввишки 1-3 см.
Під стійки, які утримують каркас, необхідно встановити дерев'яні бруски, що допоможе краще відкоригувати рівну поверхню й додатково вбереже підніжки від корозії.
Основні характеристики:
| Виробник | Intex |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип, форма, серія басейну | Каркасний, збірний, круглий, Metal FrameTM T-Joints |
| Матеріал і товщина чаші | Технологія SUPER-TOUGH, 3 шари (ПВХ — скловолоконна сітка — ПВХ). Товщина дна — 0.32 мм. Товщина бічних стінок — 0.50 мм |
| Колір зовнішнього личкування | Синій |
| Колір внутрішньої облицювання | Блакитний з імітацією мозаїки |
| Матеріал каркаса | Оцинковані сталеві труби з порошковим покриттям, стійкий до корозії |
Габарити басейну:
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 51 см |
| Об'єм | 1828 літрів. |
Комплектація:
| Насос | Немає |
| Змінний картридж | Немає |
| Адаптер для зливання води | Є, щоб спустити воду в басейні, потрібно відкрити кришку для зливання води, накрутити туди цей адаптер-перехідник і приєднати до нього садовий шланг. (модель 10201) |
| Драбина | Немає |
| Тент | Немає |
| Підстилка | Немає |
| Волейбольна сітка | Немає |
| Скімер | Немає |
| Пилосос | Немає |
Паковання:
| Розмір | 95х25х17см |
| Вага | 10кг |
Гарантія не передбачена!
Наявність фабричного шлюбу зведена нанівець, оскільки всі товари успішно проходять заводські тести на цілісність, дбайливо транспортується і зберігаються відповідно до рекомендацій виробника.
При отриманні замовлення, відразу оглядайте коробку на предмет цілісності та пошкоджень у присутності співробітника та звіряйте відповідність артикулів та комплектацію відразу на місці!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 1828 л |
| Довжина | 244 см |
| Висота | 51 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 180 ₴
